HAKKIMIZDA  

hakkimizdax
İzmir Mutfak Tasarım Fikirleri ile Yenileniyor

Plan Mutfak sahip olduğu 22 yıllık deneyimi ile yenilikçi mutfak tasarımları ve dekorasyonları üzerine hizmet vermektedir. Her zaman en iyi hizmeti en kaliteli şekilde sunmanın peşinde olan firmamız sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. İzmir mutfak tasarım ihtiyaçları açısından oldukça kreatif bir ekibi ve yenilikçi bir vizyona sahip olan Plan Mutfak imzasını attığı her alanı eşsiz kılmayı başarmaktadır. Her zaman en iyi hizmeti sunmak ve en güler yüzlü müşterilere sahip olmak için hizmet veren firmamız imal ettiği tüm ürünlere bu bakış açısını yansıtmaktadır.


Hayaller Gerçek Oluyor

Gelişen teknolojiler ile globalleşen dünyada imkansız kavramı oldukça farklı bir boyuta taşınıyor. Bu kavramda yaşanan değişim dekorasyondan modaya ve her alana başarılı bir şekilde yansıyor. İnsanlar hayallerinde yarattıkları tasarımlara rahatlıkla sahip olabiliyor. Plan Mutfak yapmış olduğu mutfak dekorasyon ve tasarım çalışmaları ile sınırların ötesinde bir hizmet anlayışı geliştirdiğini gösteriyor. İzmir mutfak tasarım ve dekorasyon hizmetleri alanında öncü olmak için çalışan Plan Mutfak ile müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman ilk görev oluyor. Firmamızın Gaziemir’de bulunan 2000 m2’lik üretim tesisleri sayesinde her hayal tam olarak istediğiniz şekilde gerçekleşiyor. Hem tasarım hem modelleme olarak destek veren Plan Mutfak mimarları ile mutfakları olması gerektiği gibi eşsiz bir tasarıma sahip oluyor.


Kalıpların Dışına Çıkın

İzmir mutfak dekorasyon ve tasarım çalışmalarını farklı bir boyuta taşıyan Plan Mutfak ile standartlar tamamen değişiyor. Belirli kalıpların dışına çıkan tasarımlara yön veren firmamız tasarım, üretim, montaj ve satış sonrası destekleri ile imkansızları mümkün kılmak için hizmet veriyor. İzmir mutfak tadilatı işlerinde de tasarım ve dekorasyonda olduğu gibi öne çıkan Plan Mutfak ufak dokunuşlardan büyük değişimlere kadar her perspektifte müşteri memnuniyetini hedefleyen işler ortaya koyuyor. Hizmette sınırın olmadığı inancı ile hareket eden Plan Mutfak her zaman kalite ve güvence ile müşterilerinin yanında yer alıyor. Bilinçli bir üretici olarak üretimin sınırsızlığını keşfetmenin getirdiği haz ile hizmet veren Plan Mutfak bilinçli tüketicileri ile sınırsızlığı yaşatmanın keyfi ile hizmet veriyor.